برند های معروف صندلی خودرو کودک

برند های معروف صندلی خودرو کودک

برند های معروف صندلی خودرو کودک

برند های معروف صندلی خودرو کودک; در حال حاضر با توجه به گسترده شدن سفرها، نیاز به صندلی ایمنی کودک بیش از هر چیزی احساس می شود. گاهی اوقات بالا بودن سرعت در رانندگی باعث خسارت جبران ناپذیری می شود. این خسارات اعم از خسارات جانی و مالی است.

برند های معروف صندلی خودرو کودک
صندلی خودرو کودک

برند های معروف صندلی خودرو کودک; ایمن ترین روش برای جابجابی کودکان در مسافرت های داخل شهری و بین شهری است. با افزایش سطح آگاهی مردم و حس مسئولیت پذیری، استفاده از صندلی خودرو کودک به یک فرهنگ تبدیل شده است. شما می توانید مورد نیاز خود را با در نظر گرفتن امنیت کودکتان تهیه کنید.

برند های معروف صندلی خودرو کودک
صندلی خودرو کودک

برند های معروف صندلی خودرو کودک; صندلی خودرو کودک دستگاهی که اگر به درستی بر روی اتومبیل شما نصب شود در طول یک تصادف از فرزند شما محافظت خواهد کرد.

برند های معروف صندلی خودرو کودک
صندلی خودرو کودک

برند های معروف صندلی خودرو کودک; براساس قوانین راهنمایی و رانندگی کشورمان، استفاده از صندلی ایمنی ماشین کودک برای کودکان با وزن کمتر از 36 کیلوگرم و قد کمتر از 150 سانتی متر اجباری شده و اجرای این قانون سبب می شود کودکان از مصدومیت های گردن و ستون فقرات ناشی از تصادف در امان بمانند.

برند های معروف صندلی خودرو کودک
صندلی خودرو کودک

برند های معروف صندلی خودرو کودک; امروزه تولیدکنندگان زیادی، این وسیله کارآمد را روانه ی بازار کرده اند. وسیله ای که خرید آن، بسیار حائز اهمیت است و با خیال آسوده می توانید در کنار خانواده از سفر کردن لذت ببرید.

برند های معروف صندلی خودرو کودک
صندلی خودرو کودک

برند های معروف صندلی خودرو کودک; صندلی ایمنی کودک (car-seat) یا صندلی خودرو کودک برای محافظت از کودک در برابر صدمات مغزی و مرگ هنگام برخورد اتومبیل با اشیا دیگر طراحی شده است.

برند های معروف صندلی خودرو کودک
صندلی خودرو کودک

برند های معروف صندلی خودرو کودک; ما در این راهنمای خرید سعی می کنیم انواع بهترین و معروفترین برندهای صندلی خودرو کودک، یار همیشگی فرزندتان را از لحاظ ایمنی، عملکرد و بازه سنی مناسب بررسی کنیم. صندلی خودرو کودک یکی از مهمترین وسیله‌هایی است که شما برای کودک خود می‌توانید خریداری کنید.

انواع برند های معروف صندلی خودرو کودک

برند های معروف صندلی خودرو کودک; به طور معمول، صندلی خودرو کودک را مصرف کنندگان و افراد عادی خریداری می کنند و درون خودرو مورد استفاده قرار می دهند. اما اگر تولید کنندگان اتومبیل از همان ابتدای مونتاژ ماشین، این وسیله را درون خودرو قرار دهند، بسیاری از هزینه های مردم کاهش پیدا می کند. بیشتر این صندلی ها از مواد ارزان ولی با کیفیت ساخته شده اند، تا هم به لحاظ اقتصادی به صرفه باشد و هم مقاومت زیادی داشته باشند. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه صندلی خودرو کودک ایرانی و خارجی باکیفیت و پرفروش بازار را جمع آوری کرده ایم:

  • صندلی خودرو کودک ایرانی

1.صندلی خودرو کودک دلیجان:

صندلی خودرو دلیجان مدل comfort کامفورت

صندلی ماشین کامفورت comfort برند دلیجان یک صندلی ماشین کودک ایرانی می باشد که برند دلیجان از مرداد سال 98 به بازار ارائه کرده است. این محصول دقیقا مانند صندلی های خارجی بدون گارد تولید شده است.

برند های معروف صندلی خودرو کودک
صندلی خودرو دلیجان مدل comfort کامفورت

طراحی جدید تشک این محصول طرح چرم با دوخت ظریف مطابق عکس های محصول می باشد. ابعاد این محصول دارای عرض 49.5، عمق 52 و ارتفاع 64.5 سانتی‌متر که برای استفاده در هر خودرویی مناسب می باشد. این محصول دارای فریم پلاستیکی بسیار ویزه و مستحکمی می باشد که در مقابل ضربات ناشی از تصادفات استحکام خوبی دارد. صندلی ماشین دلیجان مدل کامفورت comfort تنظیم زاویه‌ی پشتی صندلی این امکان را به کاربر می‌دهد تا پشتی را در سه حالت فیکس کند.

در خرید یک صندلی ایمنی ماشین اولین نکته که والدینن توجه دارند ایمنی آن می باشد. در واقع در خرید سیسمونی کودک از لوازم مهم ایمنی برای ایرانیان ( به دلیل آمار بالای تصادفات ) خرید یک صندلی ایمنی کودک می باشد. صندلی ماشین دلیجان مدل کامفورت comfort مجهز به یک کمربند ایمنی 5 نقطه ای آنتی شوک با قابلیت تنظیم نسبت به وزن کودکان را دارد. در ضمن بدنه مقاوم این محصول نیز در جلوگری از ضربات احتمالی نقش به سزایی دارد. در ضمن برای امنیت گردن و سر کودکان یک بالشت محافظ تعبیه شده است.

تنظیم پشتی صندلی ماشین دلیجان مدل کامفورت comfort برای حالت خواب -نیمه خواب و نشسته در 3 حالت مختلف می باشد. دقت داشته باشید که برای قراردادن صندلی خودرو در زاویه‌‌‌ خواب‌های موردنظر، کافی است زبانه‌ی قرمزرنگ تعبیه‌شده در قسمت جلوی صندلی (دقیقا زیر نشیمنگاه) را به سمت بیرون بکشید و هم‌زمان فریم (بدنه) متشکل از نشیمنگاه را روی بیس (پایه‌ی نگه‌دارنده) به حرکت درآورده و با قرارگیری در زاویه‌ی موردنظر، زبانه را آزاد کنید.

2.صندلی خودرو کودک زویه:

صندلی ماشین تاج دار زویه مدل الگانس Zooye elegance

برند های معروف صندلی خودرو کودک
صندلی ماشین تاج دار زویه مدل الگانس Zooye elegance
این صندلی ویژه مجهز به سیستم S.P.S یا Side Protection System که محافظ کاملی از کناره در مقابل تصادفات را خواهد داشت. ( این امکان منحصر به صندلی ماشیت های خارجی می باشد ) . در ضمن از دیگر مزایای ایمنی این کالا می توان به کمربند 5 نقطه ای آن اشاره کرد که محافظت حداکثری از کودک شما در تصادفات شدید را خواهد داشت. تشک و تشکچه های این محصول بسیار نرم بوده ودر زیر قسمت نشستن پارچه ها از فرم سرد استفاده شده که مانع تعرق کودک شما خواهد شد. حفظ امنیت کودک در ماشین به قدری حائز اهمیت است که توصیه می‌شود تا زمانی که برای کودک و نوزاد خود صندلی ماشین تهیه نکرده‌اید، او را سوار خودرو نکنید. به همین جهت برای آن‌ها با توجه به سنشان صندلی‌های متفاوتی با نام‌های مختلف ارائه می‌شود. به هر حال اگر تمایل به خرید یک صندلی خودرو برای کودک خود دارید باید دو نکته را مد نظر قرار دهید. وجود کمربند ایمنی چند نقطه‌ای و وجود بالشتک‌هایی که به خوبی از قسمت سر و گردن کودک محافظت کند. قسمت محافظ کننده سر این طرح تاجدار اسپورت می باشد. و این امکان به غیر از زیبایی و جذب کودک , محافظت حداکثری از کودک دلبند شما را دارد. صندلی ماشین تاج دار زویه مدل الگانس با قابلیت تحمل وزن 25 کیلوگرم، برای کودکان از بدو تولد تا 8ه سالگی کودک کارایی دارد. کمربند ایمنی این صندلی دارای پنج نقطه اتصال بودمی باشد. با نگاهی اجمالی به خصوصیات و قیمت معقول این محصول، می‌بینیم این صندلی های این برند در مقایسه با سایر صندلی‌های کودک در جایگاه متفاوت و خاصی قرار دارد.

3.صندلی خودرو کودک بیبی لند:

صندلی خودرو بیبی لند babyland مدل comfort کامفورت

صندلی ماشین بیبی لند babyland مدل comfort کامفورت یک محصول خوب و کاربردی با قیمت ویژه برای کودکان از 1 تا 12 سال می باشد. این محصول با نام شرکت تولید کننده صندلی خودرو مولود نیز نامیده می شود.

برند های معروف صندلی خودرو کودک
صندلی خودرو بیبی لند babyland مدل comfort کامفورت

استفاده وزنی پیشنهادی تولید کننده این محصول 9 تا 36 کیلوگرم می باشد. این محصول دارای قابلیت خاصی می باشند. طراحی به روز و جای نشستن بزرگ با ابعاد مناسب ( 44 x 63/81 x 51 سانتی متر ) این محصول استفاده از آن را در هر خودرویی را آسان خواهد کرد. طراحی خاص این محصول از بروزترین محصولات اروپایی می باشد که این محصول را می تواند در محصولات تولید داخل بی رقیب کند. این محصول دارای تشک و تشکچه های نرم و موارد ایمنی خاصی می باشد.

ایمنی یکی از موارد مهم در خرید یک صندلی ماشین کودک می باشد. این محصول دارای یک کمریند ایمنی 5 نقطه ای آنتی شوک با قطر بزرگ برای محافظت کامل از کودکان می باشد. و کمربند ایمنی این محصول با دکمه مخصوص آن قابلیت تنظیم را دارد. در ضمن این محصول دارای یک بدنه مقاومی که در قسمت بدن و سر کودک از بغل محافظت خوبی از کودک شما خواهد داشت. در ضمن جنس بدنه مقاوم این محصول مقاومت بالایی را برای کودک شما خواهد داشت. بدنه این محصول توسط شرکت مولود تضمین شده است.

این محصول به دلیل جای نشستن مناسب و جای سر ( پد محافظ سر ) قابل تنظیم و جدا شدن کمربند ها برای سنین بالاتر شما را از خرید یک بوستر کامل صندلی خودروی کودک بی نیاز خواهد کرد. وبه راحتی می توانید از سنین 1 تا حدود 12 سال (36 کیلوگرم ) برای ایمنی و سلامت کودکتان از آن استفاده کنید. در ضمن به دلیل نصب راحت این محصول توسط کمربند خودرو یک خرید بسیار عالی و با کیفیت برای کودکان می باشد. نفوذپزیری این محصول جلوی عرق کردن کودکان را می گیرد.

4.صندلی خودرو کودک بیبی مک:

صندلی خودرو بیبی ماک مدل Z 210

صندلی خودرو بیبی ماک مدل Z 210 دارای فوم ضربه گیر PSP در طرفین صندلی برای افزاشی امنیت و ایمنی کودکدارای بدنه L شکل برای ایجاد ارگونومی به بهترین شکل برای بدن و ستون فقراتدارای ایزو فیکس برای اتصال به بدنه مایشن و افزایش مقاومت در برابر حوادث ، ایزوفیکس به صورت انتخابی می باشد که به قیمت محصول اضافه می شود.

برند های معروف صندلی خودرو کودک

صندلی خودرو بیبی ماک مدل Z 210 تهیه شده با مواد اولیه درجه 1 و مواد نو ( بازیافتی نمی باشد ) به صورت بدنه طوسی که باعث افزایش استحکام و مقاومت ساختار کالا می شود سایر تولیدات برند هایی که بدنه تیره و یا مشکی دارند نشان از این دارد که مواد اولیه درجه 1 استفاده نشده و معمولاً از مواد بازیافتی استفاده شده تشک دوبل استفاده شده که بسیار مقاوم تر و باعث ضد تعریق شدن می شود ، در جاهای مختلف صندلی کودک از بالشتک های ضربه گیر استفاده شده که امنیت صندلی خودرو را بسیار بالا می برند.

قدرت تحمل وزن 0 تا 25 کیلوگرم برای سن 0 تا 8 سال و دارای فوم سرد در زیر روکش صندلی برای نرمی و قالب کامل و فیکس برای راحتی کودک ، مموری فوم جهت جلوگیری از فشار به ستون فقرات این فوم توسط متخصصین ارتوپد بسیار توصیه می شود .برای کودک 6 ماهه تا 12 سال قدرت تحمل وزن 6 تا 36 کیلوگرم دارای Head ساپورت قابل تنظیم دارد.

5.صندلی خودرو کودک آرتمن بیبی:

صندلی خودرو کودک آرتمن بیبی مدل cs1

برای حفظ آرامش خانواده، هیچ‌چیز از فراهم کردن احساس امنیت فرزندان در کنار پدر و مادر مهم‌تر نیست. ایجاد و تقویت این حس امنیت یک‌شبه به دست نمی‌آید و مربوط به گذر سال‌ها از بدو تولد تا بزرگسالی است. علاوه بر چتر حمایت و آغوش امن پدر و مادر، وسایلی که آنها را در نگهداری از فرزنشان یاری می‌دهند، باید واجد شرایط امنیت‌بخش لازم باشند.

برند های معروف صندلی خودرو کودک
صندلی خودرو کودک آرتمن بیبی مدل cs1

در میان این‌گونه وسایل کاربرد صندلی خودروی کودک، به‌قدری برای امنیت و سلامت او مهم است که در بسیاری از کشورها استفاده از آن را اجباری کرده و با متخلف برخورد قانونی می‌شود. حتما اطلاع دارید که کودکان تا دوازده سالگی باید در صندلی عقب خودرو بنشینند. به‌همین‌خاطر صندلی‌های خودرو در انواع مختلف برای بدو تولد تا 12 سالگی طراحی و تولید می‌شوند. صندلی خودرو کودک «آرتمن بیبی» مدل «cs1» دارای قابلیت تحمل وزن تا 36 کیلوگرم بوده و تا حدود 48 ماهگی برای ایمنی فرزند شما داخل خودرو قابل‌استفاده است. دارای کمربند قابل‌تنظیم بوده و دارای پد نرم روی سینه و شانه است. از دیگر امتیازهای این محصول باید به مجهز بودن به محل قرار گیری سر اشاره کرد. داخل این صندلی همچنین می‌توانید صندلی مخصوص نوزاد را نصب کنید و در سنین بالاتر آن را به راحتی از صندلی جدا کنید.برای حفظ آرامش خانواده، هیچ‌چیز از فراهم کردن احساس امنیت فرزندان در کنار پدر و مادر مهم‌تر نیست. ایجاد و تقویت این حس امنیت یک‌شبه به دست نمی‌آید و مربوط به گذر سال‌ها از بدو تولد تا بزرگسالی است. علاوه بر چتر حمایت و آغوش امن پدر و مادر، وسایلی که آنها را در نگهداری از فرزنشان یاری می‌دهند، باید واجد شرایط امنیت‌بخش لازم باشند. در میان این‌گونه وسایل کاربرد صندلی خودروی کودک، به‌قدری برای امنیت و سلامت او مهم است که در بسیاری از کشورها استفاده از آن را اجباری کرده و با متخلف برخورد قانونی می‌شود. حتما اطلاع دارید که کودکان تا دوازده سالگی باید در صندلی عقب خودرو بنشینند. به‌همین‌خاطر صندلی‌های خودرو در انواع مختلف برای بدو تولد تا 12 سالگی طراحی و تولید می‌شوند. صندلی خودرو کودک «آرتمن بیبی» مدل «cs1» دارای قابلیت تحمل وزن تا 36 کیلوگرم بوده و تا حدود 48 ماهگی برای ایمنی فرزند شما داخل خودرو قابل‌استفاده است. دارای کمربند قابل‌تنظیم بوده و دارای پد نرم روی سینه و شانه است. از دیگر امتیازهای این محصول باید به مجهز بودن به محل قرار گیری سر اشاره کرد. داخل این صندلی همچنین می‌توانید صندلی مخصوص نوزاد را نصب کنید و در سنین بالاتر آن را به راحتی از صندلی جدا کنید.

  • صندلی خودرو کودک خارجی

1.صندلی خودرو کودک چیکو:

صندلی ماشین کودک چیکو مدل نکست فیت زیپ

شرکت چیکو ایتالیا با داشتن بیش از ۵۰سال تجربه در سیسمونی نوزاد از شناخته شده ترین برندهای جهان بوده شرکت چیکو در ۳۲ کشور دارای ۳۵۰ شعبه بوده که اولین نمایندگی رسمی فروشگاه های آن در ایران در دی ماه ۱۳۹۲ افتتاح گردید که دارای فضایی شیک منطبق با طراحی ایتالیا می باشد. که به کمک بخش تحقیقاتی خود موفق به ساخت و شناخت کامل سبک ها و نیازهای والدین و نوزاد شده و به رشد کودک همراه با شادی کمک کرده است.

برند های معروف صندلی خودرو کودک
صندلی ماشین چیکو نکست فیت nextfit

صندلی ماشین کودک چیکو مدل نکست فیت زیپ مناسب برای استفاده از نوزادی تا ۳۰ کیلوگرم امکان تنظیم ارتفاع و پهنای پد پشت نوزاد به بالا و طرفین متناسب با رشد کودک, دارای ۹ حالت خواب امکان تغییر ارتفاع هد ساپورتر تا ۳۰ سانتیمتر, امکان نصب توسط کمربند خودرو و سیستم Isofix قابلیت نصب رو به جلو و عقب در ماشین, تعبیه شدن زیپ بر روی کل صندلی برای جداسازی راحت پارچه و شست و شوی آن (در دمای ۳۰ درجه), ۴ ستاره و سفارش آمریکا

2.صندلی خودرو کودک جیکل:

صندلی خودرو جیکل مدل Spring

با توجه به اینکه کودکان از لحاظ جثه کوچک تر از بزرگسالان بوده و همچنین وزن کمتری دارند، در هنگام تصادفات احتمال پرتاب شدن آنها از روی صندلی بیشتر است. استفاده از صندلی مخصوص کودک در خودرو این احتمال را کاهش داده و مانع بروز آسیب های جدی می گردد.

برند های معروف صندلی خودرو کودک
صندلی خودرو جیکل مدل Spring

صندلی ماشین Spring از برند جیکل بر اساس استاندارد های اروپا ساخته شده و برای استفاده از نوزادی تا 12 سالگی مناسب است. در ابتدای تولد ستون فقرات نوزاد به طور کامل شکل نگرفته و به شدت اسیب پذیر است٬ Spring با قابلیت تنظیم زاویه خواب و با داشتن پد های نوزادی در قسمت نشیمن و شانه ها٬ ستون فقرات نوزاد را در وضعیت ایده آل محافظت می کند. در سنین بالاتر با برداشتن پدها و همچنین تنظیم کردن ارتفاع محافظ سر نسبت به رشد کودک٬ فضای کافی برای قرار گرفتن آنها تا 36 کیلوگرم فراهم می‌شود. در نصب صندلی ماشین استحکام و جلوگیری از تکان های وارد بر بدن نوزاد بسیار مهم است٬ Spring علاوه برنصب با کمربند ایمنی سیستم نصبی به نام آیزوفیت٬ هم دارد. در نصب با ایزوفیت قلاب های اتصال تعبیه شده در قسمت پشتی، داخل محل قرار گیری آن در صندلی خودرو قرار می‌گیرد. زاویه پشتی این صندلی در 4 وضعیت متفاوت از حالت کاملا نشسته تا حالت کاملا خوابیده تنظیم می‌شود. همچنین در حالت رو به جلو و با رشد کودک می توانید با تنظیم محافظ سر در 9 حالت از ارتفاع ایده‌ال استفاده کنید.

3.صندلی خودرو کودک کیکابو:

صندلی خودرو کودک برند کیکابو مدل oright

صندلی ماشین کیکابو kikkaboo مدل O’Right یک محصول ویژه و خاص از برند اروپایی (بلغارستان – اسپانیا ) می باشد. این محصول ویژه دارای استاندارد های لازم جهانی برای این محصول را کسب کرده است.

برند های معروف صندلی خودرو کودک
صندلی خودرو کودک برند کیکابو مدل oright

این محصول برای کودکان از بدو تولد تا 25 کیلوگرم تعبیه شده است . ایمنی یکی از ویژگی‌های مهم این صندلی خودرو بوده که توسط مکانیسم (s p s) تضمین شده است. برای احساس راحتی کودک درون صندلی از پشتی نرم استفاده شده که قابل‌ شستشو هم خواهد بود. این صندلی، 4 حالت قابلیت تنظیم زاویه‌ی پشتی دارد که در حالت خواب کودک هم می‌توان از آن استفاده کرد.

4.صندلی خودرو کودک چلینو

 

5.صندلی خودرو کودک ولدون:

صندلی خودرو کودک ولدون مدل ریسر ایزوفیکس

صندلی خودرو کودک«ولدون» مدل«RACER Isofix» یک صندلی مناسب، امن و راحت برای فرزند دلبندتان است. طراحی این صندلی به گونه‌ای است که به صورت کاملا امن قابل اتصال (Isofixe)به صندلی خودرو بوده و همچنین دارای قابلیت اتصال با کمربند ایمنی برای محافظت بیشتر کودک است.

برند های معروف صندلی خودرو کودک
صندلی خودرو کودک ولدون مدل ریسر ایزوفیکس

اگر به دنبال یک صندلی مناسب برای فرزند دلبندنتان هستید این محصول بی شک می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. طراحی و ساخت آن به گونه‌ای است که تمامی استاندارد‌های موجود درآن رعایت شده است(دارای استاندارد تست تصادف اروپا و ECE R44/04). به طوری که با وجود برند‌های مختلف در بازار توانسته مشتری‌های زیادی را برای خود داشته باشد. این محصول دارای زیره سرد برای جلوگیری ازتعریق است. تشک دوبل اضافی موجود در محصول کمک می‌کند تا نشیمن صندلی متناسب با جثه کودک شما قابل تنطیم باشد. سگک کمربندی دارای 5 نقطه اتصال بوده که بصورت Y شکل جهت ایمنی بیشتر کودک, طراحی شده است. زاویه خواب صندلی قابل تنظیم در چهار حالت است. این صندلی خودرو مناسب برای سنین 1 تا 12 سال بوده و قابلیت تحمل وزن بین 9 تا 36 کیلوگرم را دارد محافظ سر نیز متناسب با قد کودک قابل تنظیم ارتفاع دارد.

6.صندلی خودرو کودک نووا:

صندلی خودرو کودک نووا مدل LSA 026

مطابق نظر متخصصان ایمنی کودک,سوارشدن کودکان از بدو تولد تا شش سالگی در خودرو حتما می بایستی با صندلی خودرو ایمن و استاندارد صورت پذیرد,اهمیت این موضوع به قدری است که در بسیاری از کشورهای پیشرفته استفاده از صندلی کودک خودرو اجباری و الزام آمده است.در ایران هم قوانین مربوط به الزام استفاده از صندلی خودرو در حال تصویب و اجرایی شدن است .

برند های معروف صندلی خودرو کودک
صندلی خودرو کودک نووا مدل LSA 026

صندلی خودرو نووا برای کودکان از بدو تولد تا 6 سالگی مناسب می باشد.(وزن 0+ تا 25 کیلوگرم).ابعاد این محصول 68*46*48 سانتی متر و وزن آن 7.6 کیلوگرم است.این صندلی دارای کمربند ایمنی قابل تنظیم با اتصال پنج نقظه ای و پدهای شانه می باشد.از ویژگی های مهم این محصول میتوان به حالت خوابیده کامل(حالت کریر) و روکش نرم راحت آن اشاره کرد.روکش پارچه ای این محصول ضد حساسیت بوده و قابلیت شست و شوی چندباره را دارد.بالشتک های نگهدارنده سر ,شانه,لگن نوزاد از دیگر ویژگی های این محصول است که حداکثر راحتی را برای کودک تامین میکند.صندلی خودرو کودک نووا یک حالت نشسته و دو حالت خوابیده دارد.این محصول مطابق با بالاترین استانداردهای ایمنی طراحی و تولید گردیده است و با توجه به ابعاد بزرگ و جادار آن,فضای مناسب و راحتی را برای کلیه سنین کودک عزیز فراهم می آورد.

7.صندلی خودرو کودک ببکو:

صندلی ماشین ببکو مدل bebeko ks1

صندلی ماشین ببکو مدل bebeko ks1 یک صندلی ماشین کودک با کیفیت A از برند آلمانی ببکو می باشد. این برند که سابقه طولانی در تولید لوازم کودک با کیفیت دارد در تولید این محصول نیز تمام دقت خود را به کار برده تا تمام استاندارد های بین الملی را پاس کند.

برند های معروف صندلی خودرو کودک
صندلی ماشین ببکو مدل bebeko ks1

این صندلی ایمنی خودرو مناسب برای کودکان از 9 کیلو تا 25 کیلوگرم می باشد. در واقه استفاده از این ضندلی خودرو از حدود 9 ماهگی شروع شده و تا 8 سال قابل استفاده می باشد. تشک و پارچه به کار رفته در این صندلی ایمنی بسیار نرم و راحت و ضد تعرق می باشد. در قسمتهایی در این صندلی خودرو محفظه های هوا برای جریان هوای بیشتر تعبیه شده است که این محفظه ها جلوی تعرق کودک شما را می گیرد.

در این صندلی ایمنی دارای کمربند ایمنی 5 نقطه ای آنتی شوک به کار رفته که در ترمز های شدید جلوی پرت شدن کودک به بیرون را می گیرد. استفاده از این کمریند مناسب برای سنین 9 تا 18 کیلوگرم (حدود 5 سال ) می باشد. و بعد از این سنین (18 تا 25 کیلوگرم ) این صندلی توسط کمربند ایمنی خودرو به کودک وصل می شود .در واقع کمربند ایمنی خودرو از محفظه های قرمز رنگ کناری قسمت بالا رد می شود و دقیق ازسینه کودک به راحتی چفت می شود. در ضمن صندلی ماشین ببکو مجهز به بالشت محافظت از سر کودک می باشد.از خاص ترین مزیت های این صندلی ماشین تنظیم پشتی در 6 حالت مختلف می باشد. اکثر کودکان به محض سوار شدن به ماشین می خوابد که این مزیت می تواند برای کودکان مهم باشد.

8.صندلی خودرو کودک چلینو:

صندلی خودرو کودک چلینو مدل Monza

اگر به دنبال صندلی کودک مناسب، مطمئن و راحت برای فرزند دلبندتان هستید، ما به شما صندلی خودرو کودک«چلینو» مدل «Monza» را پیشنهاد می‌کنیم. این صندلی می‌تواند انتخاب مناسبی برای فرزند دلبندتان باشد.

برند های معروف صندلی خودرو کودک
صندلی خودرو کودک چلینو مدل Monza

با وجود این صندلی در خودروی خود دیگر نگران فرزندتان نباشید چرا که طراحی و ساخت این محصول به گونه‌ای است که امنیت و راحتی کامل فرزندتان را فراهم می‌کند. ابعاد آن 75 × 51 × 53.5 سانتی‌متر بوده و دارای وزن 21800 گرم است. این محصول مناسب برای گروه سنی 1 تا 7 سال بوده و می‌تواند ظرفیت وزنی بین 9 تا 25 کیلوگرم را تحمل کند. این محصول توانسته با رعایت تمامی استاندارد‌های موجود، مشتریان زیادی را برای خود داشته باشد. طراحی آن به صورتی است که می‌توان آن را به صورت امن به صندلی خودرو متصل کرد.

دارای کمربند ایمنی و زیره فوم سرد برای جلوگیری از تعریق است. همچنین دارای سگگ کمربندی فلزی و دارای سه حالت نشسته، خواب و لم است.

9.صندلی ماشین پیر کاردین:

صندلی ماشین پیر کاردین مدل 01

یکی از بزرگترین علل مرگ و میر کودکان مربوط به سوانح رانندگی می شود. از این رو رعایت نکات ایمنی بسیار حائز اهمیت می باشند. نخست آن که تا سن 12 سالگی کودک باید روی صندلی عقب ماشین بنشیند. دوم آنکه توجه داشته باشید که نشستن روی صندلی عقب به تنهایی ایمنی کودک شما را تامین نمی کند. از این رو بنا بر توصیه متخصصان بسیار ضرروی است که از صندلی ماشین استفاده شود. تا آن جا که در بسیاری از کشور ها نظیر آمریکا، عدم استفاده از صندلی ماشین کودک یک تخلف محسوب می شود.

برند های معروف صندلی خودرو کودک
صندلی ماشین پیر کاردین مدل 01

صندلی ماشین پیر کاردین محصول کشور فرانسه است. از ویژگی های این صندلی ماشین می‌توان به داشتن پنج زاویه خواب اشاره کرد. پارچه ای که در تولید این صندلی ماشین به کار رفته، قابل شستشو است. این صندلی ماشین دارای کمربند قابل تنظیم است و سایز شانه آن را تا چهار درجه متفاوت می‌توان تنظیم نمود. تشک، بالشت و کناره های صندلی ماشین پیر کاردین دارای ضربه گیر هستند تا آسیبی در حوادث به کودک دلبند شما وارد نشود. شما می‌توانید از این صندلی ماشین از بدو تولد کودکتان تا زمانی که به وزن 25 کیلوگرم برسد (حدود 5 سالگی) استفاده نمایید. این محصول در چهار رنگ شیک و زیبای آبی پر رنگ، آبی کم رنگ، طوسی و مشکی تولید می‌شود. همراه این صندلی ماشین یک عدد کارت گارانتی دو ساله نیز عرضه می‌گردد.

10.صندلی خودرو لورنزو:

صندلی خودرو لورنزو کد 2019

برند های معروف صندلی خودرو کودک
صندلی خودرو لورنزو کد 2019

ویژگی های یک صندلی خودرو کودک استاندارد

براساس نظر متخصصان، صندلی استاندارد کودک باید قابل اتصال به بدنه اصلی باشد. در واقع تعدادی از صندلی‌ها فقط به روکش یا کمربند ایمنی خودرو متصل می‌شوند که این حالت ضریب امنیت را تا حد بسیار زیادی کم خواهد کرد. پس اگر بتوان صندلی کودک را به بدنه سخت و فلزی صندلی اتومبیل متصل کرد، بیشترین ایمنی هم برای کودک فراهم خواهد شد.

  • اول ایمنی،‌ بعد حرکت!

فراموش نکنید که همیشه باید قبل از شروع حرکت، صندلی را بررسی نمایید ،

تا از اتصال کامل و صحیح آن مطمئن شوید و سپس کودک و نوزاد دلبند خود را در آن قرار دهید.

  • تمیز بودن صندلی

همچنین باید این صندلی را تمیز نگه دارید تا در این دوره طولانی، به خوبی بتوانید از آن استفاده کرده و کودک تان را با راحتی از مکانی به مکان دیگر ببرید. به همین دلیل بهتر است صندلی‌هایی را انتخاب کنید که روکش آن‌ها قابل تعویض یا شست‌وشو باشد.

  • دوام صندلی

هنگام خرید هم باید توجه داشته باشید که صندلی کودک برای مدت زمانی طولانی قابل استفاده باشد تا خیلی زود مجبور به تعویض آن نشوید. با این کار می‌توانید از این صندلی‌ها در تمام مدت نوزادی و خردسالی کودک خود استفاده کنید.

  • کمربند صندلی

برای این که از پرت شدن کودک به اطراف به هنگام تکان های شدید خودرو جلوگیری نماییم ، بایستی صندلی کودک دارای کمربند ویژه‌ای هم باشد. جنس این کمربند مهم می باشد که نرم باشد تا به هنگام ترمزهای شدید ، باعث زخم شدن یا وارد شدن فشار بیش از حد روی بدن و استخوان‌بندی ظریف کودک نشود و یا موجب آزارتن کودک نشود .

این نوع کمربندها که معمولاً به صورت ضربدری است، با یک لایه محافظ بسیار لطیف و نرم پوشانده می‌شود تا کودک به هیچ عنوان صدمه نبیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *